سفارش آنلاین کاغذ دیواری اختصاصی

مجموعه تخصصی پارادایس به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران عرصه چاپ کشور اقدام به رونمایی و ورود به حوزه کاغذ دیواری و علی الخصوص چاپ کاغذ دیواری نموده است. در حال حاضر دستگاه های اختصاصی این مجموعه دارای بالاترین تکنولوژی های روز دنیا و البته در حال استفاده از برترین رنگ های بادوام و با کیفیت در دنیا می باشد.شما میتوانید طرح و الگوی مورد علاقه خود یا حتی المان های هویتی برند خود را به هر ابعاد و اندازه ای چاپ نمایید و از مزایای و زیبایی این المان دکوراسیون داخلی،بهترین استفاده را نمایید.

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری
Maximum upload size: 30MB

چاپ بوم ، که نباید با یک نقاشی بوم اشتباه گرفته شود ، تصویری است که با یک چاپگر جوهر افشان روی پارچه بوم چاپ شده است. پس از چاپ ، بوم بر روی یک قاب کشیده می شود. برخی از مردم تابلو بوم بدون قاب را انتخاب می کنند در حالی که برخی دیگر چاپ بوم قاب دار را ترجیح می دهند. برای ایجاد چاپ بوم بدون قاب، بسیاری از تکنیک گالری -بسته بندی استفاده می کنند. در طی این فرآیند ، بوم در اطراف میله های چوبی قاب پیچیده شده و به قاب محکم می شود.

سردرگمی مشترک بین چاپهای نصب شده ، چاپهای اکریلیک و چاپ بوم وجود دارد. چاپ نصب شده ، کاغذ چاپی است که به صفحه پشتی وصل می شود. تأکید این چاپ برای حفظ عکس و آماده سازی آن برای قاب یا آویزان کردن بر روی دیوار است.

چاپ آکریلیک تصویری است که روی کاغذ عکاسی چاپ شده است. سپس تصویر بین ورق های آکریلیک قرار می گیرد که اغلب به آن پلکسی گلاس گفته می شود. هنگام مقایسه سه نوع چاپ ، چاپ بوم باعث ایجاد زیبایی هنری می شود. دلیل این امر این است که آنها از لحاظ ظاهری به نقاشی های روغنی و اکریلیک شباهت دارند.

بوم از چه چیزی ساخته می شود؟

بوم پارچه ای قوی و بادوام است که با کنف ساخته شده است. در دوران مدرن تر ، پنبه و پارچه کتان جایگزین کنف شده است. بیشتر چاپ های بوم که برای منزل خریداری می کنید از پنبه یا پلی استر استفاده می کنند. تفاوت اصلی بین این دو در دقت رنگ است.

رنگها را به پارچه ساخته شده با الیاف پنبه در حالی که در سطح رشته های پلی استر مصنوعی باقی مانده است ، می پاشند. به همین دلیل ، چاپهای پلی استر واضح تر و چاپ پنبه ماندگارتر هستند.

به هر برگه چاپ شده ای که توسط یک بستر مناسب به دیوار متصل شود تابلو دیواری می گویند. تابلو ها می توانند در دو نوع اطلاع رسانی و تزئینی استفاده و نصب شوند. در تابلوهای اطلاع رسانی از تصاویر مختلف به همراه متن های راهنما استفاده می شود تا بتواند با جلب توجه مخاطب پیام خود را به آن ها برساند. در تابلوهای تزئینی تنها هدف نصب تابلو اصول زیبایی شناسی است. نسبت تصویر به متن در این تابلوها بسیار بالاتر است و متون استفاده شده در آن ها بیشتر جنبه انگیزشی دارند.

اگر دقت کرده باشید تمامی خودروها دارای شاسی هستند که در واقع نگهدارنده بدنه خودرو می باشند و بدنه ی خودرو روی آن سوار می شود .تخته شاسی هم به معنای تخته نگهدارنده است به عبارتی بمعنای چاپ عکس روی تخته نگهدارنده می باشد . از این پس شما می دانید چاپ شاسی به چه معنایی است.

موارد استفاده تخته شاسی

سازمان ها ،اُرگان ها و اداراتنمایشگاه های عکاسیبرند های مطرح لباس و مددکوراسیون داخلیتبلیغاتانواع تابلو های تزئینیانواع عکس های خانوادگی و شخصی

انواع چاپ تخته شاسی

  • چاپ لاستر (مات)
  • چاپ سیلک
  • چام متالیک
  • مزایای تخته شاسی
  • چاپ عکس در ابعاد دلخواه
  • کیفیت مناسب
  • سهولت نصب
  • بدون محدودیت در رنگ و چاپ

انواع روش های چاپ روی تخته شاسی

تخته شاسی با دو روش چاپ مستقیم و پرس تولید می گردد.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس