ابتدا با استفاده از متر برای اندازه گیری دیوار برای کاغذ دیواری ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کرده.
نکته : ( توجه داشته باشید که قرنیز ها و سقف کاذب محاسبه نمی شود )
طول تمام دیوارهای مورد نظر را اندازه گیری کرده و تمامی اندازه ها را در آخر با هم جمع کنید.
نکته : (برای دقیق تر بودن اندازه گیری عداد رول کاغذ دیواری  دیوار هایی که در و پنجره دارند از متراژ محاسبات کم می شود )

قبل از اینکه اقدام به نصب پوستر دیواری کنید، حتماً مطمئن شوید که سطح دیوار تمیز و یکنواخت (صاف و تمیز) است. اگر کاغذ دیواری، از قبل بر روی دیوار مانده؛ آنها را به طور کامل حذف کنید. سطح دیوار بایستی عاری از هرگونه ذرات گرد و غبار باشد. گرد و خاک، چربی، تکه‌های چسب، اثر جوهر و یا هرچیزی که از چسبندگی کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری می‌کاهد، بایستی از بین برود. برای پاک کردن این گونه آلودگی‌ها از یک دستمال مرطوب استفاده کنید.

  • قیمت

بدون شک مهم ترین تفاوت پوستر دیواری از کاغذ های دیواری، تفاوت در قیمت آن ها می باشد!

مردم همواره به دنبال راه حل هایی برای ایجاد تنوع در محیط اطراف و زندگی شان می باشند. راه هایی که در عین سادگی موجب ایجاد تغییراتی چشمگیر می شوند و در عین حال از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. از این رو امروزه استفاده از پوستر های دیواری در دیزاین های داخلی منازل، ادارات، دفاتر و شرکت ها با استقبال بیشتری همراه می باشد.

  • طرح

از دیگر تفاوت پوستر دیواری از کاغذ های دیواری می توان به طراحی متنوع و گسترده این محصول اشاره کرد. پوستر هایی که بنا بر درونیات و خلق و خوی افراد، سلیقه و همچنین فضای محیطی آن ها توسط فروشگاه آنلاین رونیا عرضه می شوند. تنوع در طراحی و رنگبندی این پوستر ها به گونه ای می باشد که امروزه شاهد طراحی هایی گوناگون از آن ها می باشیم.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس