لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی

 

 کاغذ دیواری ایرانی با توجه به مشخصات اماکن ایرانی مطابقت داشته و دارای کیفیت در حد کاغذ دیواری خارجی بوده و تفاوت چندانی از لحاظ کیفیت و مشخصات چاپی و کاربری ندارد.

قیمت انواع کاغذ دیواری ایرانی

 

جنس کاغذ دیواری ایرانی دارای کیفیت مناسب بوده و از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی با کاغذ دیواری خارجی ندارد. قیمت کاغذ دیواری ایرانی مقرون به صرفه بوده و بسیار مناسب است. جهت خریداری کاغذ دیواری ایرانی بایستی از مراکز معتبر اقدام به خریداری کنید.

لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی مناسب بوده و از کاغذ دیواری های مقرون به صرفه محسوب می شود. امکان چاپ انواع طرح ها در کاغذ دیواری ایرانی وجود دارد. قیمت کاغذ دیواری ایرانی از دسته کاغذ دیواری ها با قیمت مناسب است. امکان چاپ انواع تصاویر بر روی کاغذ دیواری ایرانی از جمله کاغذ دیواری با طرح های سه بعدی وجود دارد.

کیفیت کاغذ دیواری ایرانی بالا بوده و بمرور زمان کاغذ دیواری دچار تحلیل و رنگ پریدگی نمی شود. کاغذ دیواری ایرانی را می توان برای ایجاد دکوراسیون مناسب برای فضاها و مخاطبان مختلف استفاده کرد. کیفیت این نوع کاغذ دیواری در حد کاغذ دیواری خارجی بوده و از این نظر تفاوتی بین کاغذ دیواری خارجی و ایرانی وجود ندارد.

گروه پارادایس انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی را عرضه کرده و توانایی چاپ انواع طرح ها و نقش ها در بالاترین سرعت و با بالاترین کیفیت ممکن را دارد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰