قیمت لوردراپه طرح دار 

قیمت لوردراپه طرح دار قیمت لوردراپه تصویری . لوردراپه طرح دار و لوردراپه تصویری در تزیین دکوراسیون و زیبایی محیط بسیار مناسب است. با لوردراپه تصویری امکان درج تصویر متناسب برای گروه های مختلف و آذین بندی محیط وجود دارد.

قیمت لوردراپه طرح دار

 

لوردراپه طرح دار به دلیل قرار گرفتن رول ها در کنار همدیگر تصویر و نمای اصلی برای لوردراپه تامین می شود. لوردراپه طرح دار امکان درج تصویر زیبا و متنوع را دارد. قیمت لوردراپه طرح دار به سبب پروسه ای که برای چاپ و درج طرح و تصویر نیاز دارد بالاتر است.

قیمت لوردراپه تصویری

 

قیمت لوردراپه تصویری متناسب با طرح و پروسه ی چاپ لوردراپه است. درج تصاویر متنوع با زیباترین طرح و رزولیشن بالا در لوردراپه تصویری امکان پذیر است. قیمت لوردراپه تصویری نسبت به لوردراپه ساده بالاتر است ولی زیبایی و کیفیت متفاوتی داشته که از دلیل برتری لوردراپه تصویری نسبت به لوردراپه ساده است.

لوردراپه طرح دار و لوردراپه تصویری و علل تاثیرگذار در آن

 

یکی از عوامل تاثیرگذار ابعاد طرح است. لوردراپه طرح دار قابلیت چاپ طرح ها با ابعاد متفاوت را دارد. کیفیت و رزولیشن بالا نیز از دیگر عوامل برتری لوردراپه تصویری است که در انتخاب لوردراپه بایستی بدان توجه فراوان کرد. لوردراپه تصویری بایستی دارای ثبات و ماندگاری طرح باشد و به مرور زمان طرح دچار رنگ پریدگی نشود.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰