قیمت دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی، از سایر دستگاه های چاپ کاغذ دیواری بالاتر است زیرا چاپگر های قوی و پیشرفته ای دارد که در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی ، تصویر را بر روی کاغذ های مخصوص درج می نماید.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و انواع آن


در چاپ کاغذ دیواری سه بعدی انواع مختلفی از چاپگرها مورد استفاده می شوند که قیمت متفاوتی دارند. چاپگرها با برند های مطرح در این زمینه را می توان برند اپسون و اچ پی نام برد که قابلیت چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با رزولیشن بالا و کیفیت بالا دارد.

کاغذ دیواری سه بعدی


کیفیت چاپی در دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی  


در تعیین کیفیت چاپ کاغذ دیواری سفارشی سه بعدی علاوه بر نوع دستگاه ، نوع و نحوه چاپ هم تاثیرگذار است. نوع کاغذ دیواری سفارشی مورد استفاده و رنگ های مورد استفاده در فرایند چاپی و طرح و تصویر مورد استفاده در فرایند چاپی بسیار موثر است. در چاپ کاغذ دیواری نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن رل ها در کنار هم ایجاد می شود. از دیگر موارد در تعیین کیفیت چاپ نهایی مهارت تکنیسین است که هر چه با تجربه تر و با مهارت بیشتر چاپ کاغذ دیواری را انجام دهد چاپ تولید شده دارای کیفیت بالاتری است.

دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و ویژگی های آن


در بین دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی تفاوت هایی از نظر سرعت چاپی و همچنین عرض چاپ کاغذ دیواری چاپ شده وجود دارد که به مراتب دستگاه چاپ کاغذ دیواری که سرعت بالاتر همراه با کیفیت چاپی بالاتر داشته باشد و بتواند عرض بیشتری را همزمان چاپ نماید دارای کیفیت و محبوبیت بیشتری است. ایجاد تصاویر سه بعدی با دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی تصاویر منحصر به فردی را برای محیط ایجاد می نماید. در تعیین کیفیت نهایی کاغذ دیواری علاوه بر دستگاه نوع و کیفیت خود کاغذ دیواری هم تاثیرگذار است که بایستی از جنس مناسب برای این امر استفاده شود.

گروه پارادایس، امکان چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و انواع کاغذ دیواری را در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن دارد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰