کاتالوگ محصولات

منتخب 3D و گل هلندی 2020
منتخب طرح های تلفیقی و کالیگرافی 2020
منتخب طرح کودک 2020
منتخب ویژه کسب و کار

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در انواع رنگ ها و طرح ها امکان پذیر است. امکان درج تصاویر و طرح های مختلف در چاپ کاغذ دیواری سفارشی در سایزهای مختلف و متناسب با فضاهای مختلف وجود دارد. چاپ کاغذ دیواری و نصب آن امروزه در طراحی دکوراسیون نقش اساسی دارد. با چاپ کاغذ دیواری می توان فضایی زیبا برای زندگی و فعالیت های مختلف فراهم کرد.

چاپ کاغذ دیواری پوستری

چاپ کاغذ دیواری پوستری امکان نمایش تصاویر مختلف را در طرح ها و نقش های مختلف دارد که استفاده فراوانی در سالیان اخیر پیدا کرده است. در چاپ کاغذ دیواری پوستری ، نمایش تصاویر همچون پوستر آن ها را به کاغذ دیواری پوستری موسوم ساخته است. کیفیت تصاویر چاپ شده روی این کاغذ دیواری بسیار بالا است.

چاپ کاغذ دیواری تصویری

کاغذ دیواری تصویری یکی از انواع چاپ کاغذ دیواری است که در آن تصویر و طرح دلخواه و متناسب با نظر و سلیقه مشتری چاپ می شود. کاغذ دیواری تصویری دارای طرح و تصویر دلخواه متناسب با کاربری های مختلف در مکان های مختلف است.

مراحل انجام پروژه

مشاوره

تیم مشاوره پارادایس آماده پاسخگویی در ساعات اداری به مشتریان عزیز در خصوص (پوستر دیواری ، لوردراپه و ...) می باشد.

طراحی

انجام کلیه خدمت طراحی (طراحی پوستر ، کاغذ دیواری و...) توسط تیم مجرب پارادایس در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز

اجرا

پیاده سازی و اجرای طرح های چاپی با به روز ترین و سازگارترین متد های چاپی روز دنیا

خدمات پس از فروش

ارائه طیف وسیعی از خدمات پس از فروشاز فروش ازجمله بسته بندی شکیل و با کیفیت توسط تیم پارادایس به مشتریان

درباره ما

شرکت پارادایس با 7 سال سابقه درخشان ، همواره تلاش میکند تا خدمات چاپی از قبیل پوستر دیواری، کاغذ دیواری و...، با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز تنویل داده شود. تیم پارادایس همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش نموده و تضمین کیفیت را در راس امور خود قرار داده است.

نمونه کارهای ما

آخرین مقالات

کاغذ دیواری تصویری سه بعدی یکی از بهترین و مناسب ترین چاپ کاغذ دیواری محسوب می شود. کاغذ دیواری تصویری سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی برای مخاطبان تصاویر منحصر به فردی را ایجاد می کند.

ما در این نوشته، نکات فنی مربوط به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی را بیان می کنیم تا شما در زمان انتخاب، متر و معیاری مشخص در اختیار داشته باشید.

چاپ پوستر دیواری همان پوستری است که در قاب روی دیوار قرار می دهیم، با این تفاوت که اینبار روی سطح می چسبد و در دل و جان دیوار رخنه می کند.

چاپ کاغذ دیواری یکی از روش های تزیینی به شمار می آید.انتخاب یک کاغذ دیواری متناسب با شرایط فضای داخلی مورد نظر باشد.با چاپ کاغذ دیواری پارادایس همراه باشید

پرده شید از یک محور تشکیل شده و پرده ای که دور آن پیچیده شده به وسیله ی یک اهرم ساده بالا و پایین می شود.رده شید ها در هر طرف خود قابلیت پرینت دارند.

قصد داریم با چند مصداق و مورد، تشریح کنیم یک فضا در حضور پوستر دیواری پارادایس چه حال و هوایی پیدا خواهد کرد، با ما همراه باشید.

ویدئو های کاغذ دیواری پارادایس

  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰