چاپ پوستر دیواری گزینه ای است که می توانید رویش حساب کنید. 
  

چاپ پوستر دیواری


پوستر دیواری چاپی است که از بنیان با کاغذ دیواری تفاوت و تمایز دارد. اگر چه معمولا در بازار این دو چاپ را یکی می دانند اما باید در نظر داشت که پوستر دیواری هم در طرح و هم در جنس و ملزومات نصب، پدیده ای است منحصر به فرد. ادامه ی این مقاله به چاپ پوستر دیواری اختصاص یافته است، با پارادایس والپیپر، همراه باشید.


چاپ پوستر دیواری

چه زمانی سراغ چاپ پوستر دیواری می رویم؟


پوستر دیواری همان پوستری است که در قاب روی دیوار قرار می دهیم، با این تفاوت که اینبار روی سطح می چسبد و در دل و جان دیوار رخنه می کند. در نتیجه اگر طرحی را خیلی دوست دارید و ماندگاری دائم آن روی دیوار خواست شماست.

مراحل سفارش چاپ پوستر دیواری چگونه است؟


در چاپ کوثر، اسپیس سازان و یا پاردایس دات کام با ما ارتباط بگیرید. اندازه یا ابعاد پوستر را اعلام کنید، ماده اولیه پوستر را هم مشخص سازید (روی چه جنسی چاپ می خواهید؟) و در نهایت با ارسال طرح خود یا سپردن طراحی به ما، در زمان معین، پوستر خود را دریافت کنید.

بیشترین استفاده از پوستر دیواری کجاست؟


چاپ پوستر دیواری به معنی واقعی کلمه مکان نمی شناسد، یعنی در هر فضایی، هر طرحی قابلیت اجرا دارد اما، پرطرفدارترین فضاها برای این چاپ بندهای زیر هستند؛ 

•اتاق خواب کودک (قرار دادن طرح های رویایی در اتاق کودک سبب می شود که او نسبت به خانه عشق و علاقه پیدا کند)؛ 
•فضاهای اداری، تجاری و صنعتی (زمانی که هدف تعمیق برند مد نظر باشد، هیچ چیز مثل چاپ پوستر دیواری کم دردسر و پربازده به نظر نمی رسد)؛ 
•طراحی خاص دکوراسیون داخلی (اگر قصد بر این باشد که فضای دکوراسیون داخلی با هویتی منحصر به فرد شناخته شود، بهره گیری از ظرفیت پوستر دیواری یکی از اولویت های ابتدایی است).

  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰