نگاهی به پرده شید به لطف تکنولوژی، امروزه ما هر روز با پدیده های سودمند جدیدی آشنا می شویم. همه ی آن ها لزوما پیچیده نیستند، اما بعضی از آن ها در اوج سادگی، فوق العاده سودمند به نظر می رسند. پرده شید، یکی از پدیده هایی است که به لطف پیشرفت صنعت چاپ معرفی شده و کار را تا جایی پیش برده که "چاپ"، "دکوراسیون داخلی"، "خارجی" و "مارکتینگ" به هم گره خورده اند. در سطرهای کوتاه آینده دقیق تر این مساله را تشریح کرده ایم.

پرده شید

پرده شید چیست؟

 

پرده شید از یک محور تشکیل شده و پرده ای که دور آن پیچیده شده به وسیله ی یک اهرم ساده بالا و پایین می شود. این پرده ها برخلاف سایر نمونه های مشابه ساختار پیچیده ای ندارند و به سرعت نصب شده و اصطلاحا، سریع به بهره برداری می رسند.

چه چیزی پرده شید را خاص می کند؟

 

پرده شید چند ویژگی دارد که محبوبیت آن را فوق العاده بالا برده است. این ویژگی ها عبارتند از؛
 •پرده شیدها ساختار ساده ای دارند، به همین علت اقتصادی خریداری و نصب می شوند. هزینه ی نگهداری آن ها هم به شدت پایین است؛
•پرده شید ها در هر طرف خود قابلیت پرینت دارند؛
•پرینت در طرف اول می تواند ایجاد منظره کند و دکوراسیون داخلی را تحت تاثیر قرار دهد؛
 •پرینت در طرف دوم قابلیتی ویژه دارد. به این صورت که اولا دکوراسیون خارجی و نما را زیبا می سازد و ثانیا، می تواند در پروژه های تجاری (فروشگاه ها و غیره) وظیفه ی مارکتینگ را به عهده گیرد.

چاپ پرده شید

در خرید پرده شید به چه مواردی دقت کنیم؟

 

پرده شید از آن دسته محصولاتی است که بیش از کیفیت چاپ، متریال ابتدایی آن اهمیت دارد. به این دلیل که در واقع پرده شید، پارچه ای است توری که کیفیت تار و پود و درهم تنیدگی محورهای آن، کیفیت نهایی عملکرد را مشخص می سازند. در نتیجه، همواره در گام اول، از کیفیت ماده مورد استفاده اطمینان حاصل کنید. پس از آن درباره ی کیفیت چاپ بپرسید و در آخر هم نکات قیمتی را جویا شوید.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰