پیش از این مقاله، فراوان در باب پوستر دیواری و طرح و نقش های ملقب به پارادایس سخن گفته ایم. در این نوشته اما قصد داریم با چند مصداق و مورد، تشریح کنیم یک فضا در حضور پوستر دیواری پارادایس چه حال و هوایی پیدا خواهد کرد، با ما همراه باشید.

پوستر دیواری پارادایس

 


 

 

پوستر دیواری پارادایس مناسب کجاست؟

 

پوستر دیواری پارادایس معمولا گرافیکی است و گل فانتزی، تم اصلی آن را شکل می دهد. انتخاب طرح در این پوستردیواری ها هم می تواند از کلیشه های معمول به منظور ایجاد فضای رسمی صورت بگیرد و هم به شکلی مدرن و فلت. آن چه اهمیت دارد اما شادی بخشی به فضا است. سخن را کوتاه می کنیم و به پرسش اصلی پاسخ می دهیم. پوستر دیواری پارادایس برای اتاق خواب و نشمین بی نظیر است. همچنین، در محیط های کاری و اداری که کارکنان فشار روحی زیادی را متحمل می شوند، حضور پوستر دیواری های پارادایس می تواند مفید واقع شود.

پوستر دیواری پارادایس در چه ساختاری ارائه می شود؟

 

پوستر دیواری هم مانند کاغذ دیواری، می تواند به اشکال مختلف دو و سه بعدی ارائه شود. فارغ از این، هر طرحی که انتخاب شود، می تواند در لمینت های مات و براق، چاپ و نصب شود.تفاوت پوستردیواری پارادایس با کاغذ دیواری

 

نکته ای که به طور ویژه باید به آن توجه داشت این است که کاغذ دیواری پارادایس الگویی از گل و بلبل را تکرار می کند و سعی دارد تمامی یک فضا را با یک تکرار زیبا بیاراید، حال آن که پوستر دیواری در ابعادی مشخص، تنها قسمت از پیش تعیین شده ای را اشغال می کند.پوستر دیواری یا کاغذ دیواری؟

 

شاید برای شما سوال پیش بیاید که پوستر دیواری انتخاب کنید یا کاغذ دیواری. این سردرگمی بین افراد زیادی وجود دارد. توصیه ما این است که قبل از سفارش، حتما با یک کارشناس فعال در این حوزه مشورت کنید. حسی که پوستردیواری پارادایس ایجاد می کند با آن چه همین کاغذ دیواری می آفریند تفاوت بسیار دارد. به همین خاطر، ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام آماده ایم تا ملزومات پروژه ی شما را بشنویم و بر مبنای مستندات، گزینه ی مناسب را در اختیارتان قرار دهیم.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰