مولفه های قیمت کاغذ دیواری


 در این نوشته، قیمت کاغذ دیواری بر مبنای چند مولفه ی مختلف بیان می شود. هرچند که در پاره ای بخش ها به اعداد و ارقام ریالی هم اشاره می کنیم اما، به دلیل نوسانات غیرعادی بازار، شما المان و فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت را به خاطر بسپارید تا در زمان انتخاب کاغذ دیواری مد نظر خود، بتوانید با متر و معیاری مشخص درباره ی قیمیت، به گزینه ی مطلوب دست یابید. قبل از شروع رسمی این نوشته، بدانید که ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام آماده ی پاسخگویی به شما درباره ی قیمت انواع کاغذ دیواری هستیم.

قیمت کاغذ دیواری

 

مولفه های تاثیرگذار در قیمت کاغذ دیواری

 به طور کلی بر اساس پنج مولفه می توان کاغذ دیواری ها را طبقه بندی کرد؛ •آلبوم یا برندی که در آن قرار می گیرند؛ رنگی که دارند؛
•طرحی که نمایش می دهند؛
 •جنس یا گرماژ؛
•و در آخر، سبک کاغذ دیواری. اما اگر بخواهیم تاثیرگذارترین مولفه ها در قیمت کاغذ دیواری را برشماریم، مورد اول و چهارم برجسته تر می شوند. یعنی قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری شما در نهایت برمبنای برند و جنس آن تعیین می شود (تاثیرعوامل دیگر خیلی مشهود نیست).

قیمت کاغذ دیواری های حاضر در بازار

 

کاغذ دیواری های موجود در بازار ایران به ترتیب محصول برندهای آلمانی، چینی، کره ای، ایتالیایی، ترک و ایرانی هستند. از آنجا که مدل های آلمانی در چین تولید می شوند (تحت لیسانس آلمان) و ایتالیایی ها تقریبا کم یاب می باشند، گران ترین قیمت ها به ترتیب، کره ای، ترک، چینی و ایرانی هستند. اما اگر بخواهیم حدود ریالی هم معرفی کنیم باید بگوییم کفِ حدودی قیمت، از سی و پنج هزار تومان آغاز می شود و تا متر مربعی یک الی دو میلیون هم می رسد.

بر اساس قیمت، چگونه کاغذ انتخاب کنم؟

 

توصیه ما این است که در گام اول، قیمت کاغذ دیواری و همه چیز را فراموش کرده و نیاز خود را بررسی کنید. ابتدا آن چه بهترین شرایط را در اختیار فضا و دکوراسیون شما قرار می دهد بررسی کنید و سپس بین گزینه ها، بهترین قیمت کاغذ دیواری را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید، همواره کارشناسان ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام مشتاق راهنمایی و سرویس دهی به شما عزیزان هستند.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰