جالب است بدانید، چاپ کاغذ دیواری پوستری یکی از متجلی و مترقی ترین حوزه های مد در طراحی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص داده است
   

چاپ کاغذ دیواری پوستری

 

. شاهد این مدعا، حضور پر رنگ کاغذ دیواری پوستری در سایت ikea.com و سایر برندهای مشابه است. آن ها کاغذ دیواری پوستری را زیرشاخه ی بخش Home Decor & Festive Needs طبقه بندی می کنند و روز به روز در تنوع طرح و کیفیت چاپ آن می کوشند. سخن را کوتاه می کنیم، تمام تلاش ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام ارائه ی امکانات مدرن و گام برداشتن، کنارِ برندهای بزرگ و قابل احترام است. از این رو، این نوشته را به طور جامع، پیرامون چاپ کاغذ دیواری پوستری و اهمیت منحصر به فردی که دارد تدوین کرده ایم.   

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری ژانری متفاوت است

 

   آن چه تحت عنوان کاغذ دیواری پوستری معرفی می شود، از دو جهت با کاغذ دیواری های سنتی تفاوت دارد. در وهله اول، تفاوت در طرح تجلی می کند. زمانی که قصد شما نمایش یک طرح واحد باشد، انتخاب، نوع  کاغذ دیواری پوستری خواهد بود. اما اگر قصد فضاسازی از طریق تکرار یک الگو را دارید، همان طرح های سنتی کار را پیش می برند (منظور از طرح سنتی، الگوی تکرار شونده است، این الگو می تواند یک نقش سوررئال را تکرار کند). تفاوت دوم در جنس و تکنیک های چاپ تجلی می یابد. زمانی که کاغذ دیواری پوستری سفارش می دهید، در واقع طرحی را روی یک کاغذ دیواری خام طلب می کنید. از این رو ماده یا متریال اولیه، کاغذ دیواری دارای قابلیت پرینت انتخاب می شود (Printable Wallpaper). اما کاغذ دیواری های سنتی در همان مبدا تولید (شرکت یا کارخانه)، طرح خود را گرفته اند و غیرقابل تغییر خواهند بود. 
 

چه زمانی سراغ کاغذ دیواری های پوستری برویم؟

 

   پاسخ این سوال در پاراگراف پیشین قرار گرفته است. اگر می خواهید در فضایی، ژانری متفاوت بیافرینید، یا اینکه معنایی را در دل یک اتمسفر نهادینه سازید، شاید ابزاری قدرتمندتر از این گونه ی چاپ یافت نشود. محیط یک آژانس هواپیمایی را تجسم کنید. فرض کنید دیوار اتاق انتظار آن منقش به طرحی است که قاره های مختلف، تفاوت زمانی و شماتیک پرواز بین مبدا و مقاصد متفاوت را نمایش می دهد، انتظار در این فضا دلپذیر نیست؟ مشابه این مثال، هر اتاق خواب و هر منزل و هر دفتر و هر شرکتی را می توان مثال زد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی کاغذ دیواری های پوستری، خوشحال می شویم که در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام پاسخگوی شما عزیزان باشیم.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰