در این نوشته به چاپ کاغذ دیواری تصویری می پردازیم که اخیرا، بخش قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است.

کاغذ دیواری تصویری

 

کاغذ دیواری تصویری

 

 
   امروزه یافتن پوستر دیواری، کاغذ دیواری و به طور کلی تصویر مناسب برای دکوراسیون داخلی، دغدغه ای است فراگیر بین تمام افرادی که می خواهند فضای منزل یا محیط کار خود را تبدیل به جایی بهتر سازند. کار وقتی سخت و دشوار می شود که بدانیم پیشرفت های تکنولوژیک شکل گرفته، گزینه های بیشماری مقابل ما قرار می دهند.

 کاغذ دیواری تصویری چه طرح هایی دارد؟  


 با پیشرفت پرینترهای امروزی، تقریبا طرح، رنگ و نقشی نیست که متصور باشد و امکان چاپ آن فراهم نباشد. در نتیجه، هر آن چه را که دوست دارید، می تواند در قالب یک کاغذ دیواری تصویری چاپ شود و روی سطح دلخواه قرار گیرد. اما اگر بخواهیم کار را برای شما ساده سازیم و یک طبقه بندی بر مبنای طرح ارائه کنیم، کار به شکل زیر پیش می رود؛
 •کاغذ دیواری تصویری می تواند نمایشگر پرتره ای از صورت افراد باشد (خود شما یا سلبریتی محبوب و مورد علاقه ی شما)؛
•کاغذ دیواری های تصویری که حیات وحش را تصویر می کنند هم طرفداران بیشماری دارد؛
•کاغذ دیواری های تصویری همچنین می توانند مناظر طبیعی را مهمان فضاهای داخلی سازند. در نظر داشته باشید که هر کدام از طرح های مطرح شده می تواند سه بعدی چاپ شود.

کاغذ دیواری تصویری چه کاربردهایی دارد؟

 

   درباره ی کارکرد کاغذ دیواری ها در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام مفصل گفته ایم و می گوییم. اما اگر بخواهیم در این قسمت هم به این سوال کلیدی پاسخ دهیم باید کاربرد این گونه ی تصویری را در دو حوزه برشماریم؛
 •کارکرد اول کاغذ دیواری های تصویری زیبایی شناسانه و متعلق به امور طراحی دکوراسیون است. یعنی مثلا شما در یک اتاق خواب دیواری دارید که با رنگ ساده چنگی به دل نمی زند.
با توجه به سلیقه ی مخاطب نقشی انتخاب کرده و با استفاه از کاغذ دیواری تصویری به فضا روح می بخشید.
 •کارکرد دوم این گونه اما روانشناسانه است. دوباره مثال اتاق کودک را می زنیم. با کمی ذوق و سلیقه می توانید دیوارهای اتاق فرزند خود را طوری دگرگون کنید که جان و جهان و کودکی اش، تبدیل به زیباترین روزهای زندگانیش گردد. خوشحال می شویم درباره ی کاغذ دیواری های تصویری به صورت حضوری یا در تماس های تلفنی بیشتر باهم گفت و شنود داشته باشیم.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰