کاغذ دیواری سفارشی کاغذ دیواری سفارشی عبارتی است که به عنوان تیتر این مقاله انتخاب کرده ایم تا روی یک نکته ی مهم تاکید کنیم؛ "برای هر پروژه ای، یک کاغذ دیواری مناسب وجود دارد." به بیان دقیق تر اگر در بین انواع و اقسام نمونه و ژورنال سلیقه و الزامات شما برآورده نشد، می توانید کاغذ دیواری سفارشی خود را اختیار کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شرایط خاص استفاده از کاغذ دیواری های سفارشی را بررسی کنیم.

کاغذ دیواری سفارشی

 

 

استفاده از کاغذ دیواری محدودیت ندارد

وقتی می گوییم کاغذ دیواری سفارشی، منظور این نیست که تنها می توان طرحی را روی دیوار قرار داد، شاید شما بخواهید کف فضای خود را منقش به طرحی خاص کنید (مثل تصویر زیر)، در این شرایط کافی است با چاپ کوثر، اسپیس سازان یا پارادایس دات کام ارتباط بگیرید و سفارش خاص خود را ثبت کنید.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

کاغذ دیواری سفارشی به عنوان یک اثر هنری

 

فرض کنید از فضای داخلی خود راضی هستید و تنها می خواهید به مدد طرح و نقشی خاصی، عیار بصری اتمسفر خود را به وادی هنر نزدیک سازید. در این شرایط کافی است کاغذ دیواری سفارشی خود را شبیه یک قاب نقاشی (چه از نظر اندازه و چه طرح) انتخاب کنید.

انواع کاغذ دیواری سفارشی

کاغذ دیواری سفارشی به عنوان المان اصلی

 

اگر می خواهید شخصیت کلی یک فضا را دگرگون سازید، بهترین کار این است که طرح مطلوب خود را روی کاغذ دیواری پیاده سازید و سپس حداکثر فضایی که در اختیار دارید را منقش به کاغذی کنید که اختصاصی به چاپ کوثر، اسپیس سازان و یا پاردایس دات کام سفارش داده اید.

کاغذ


کاغذ دیواری سفارشی، بازتاب دهنده ی نور

 

قبل از فراگیری گسترده ی کاغذ دیواری ها، تنها گزینه ی یک طراح پناه بردن به آینه بود. امروزه اما کارهای متالیک می توانند نور را به صورت حداکثری از سطح بازتاب دهند. اگر برای فضایی کوچک برنامه ریزی می کنید، روی سفارش کاغذ دیواری از این جنس روی ما حساب کنید.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰