شید یک رو


پرده ها به دلیل سبک، جنس، رنگ و طرح به کار رفته در آن ها دارای چنان تنوع گسترده ای هستند که انتخاب را برای ما دشوار می کنند.
 امروزه پرده های بسیاری در بازار موجود و قابل دسترس می باشند که متناسب با هرگونه دکوراسیون و خانه ای مهیا شده اند
این روزها پرده های شید یک رو مانند پرده های لوردراپه توانسته اند جایگزین بسیاری از انواع پرده های سنتی شوند و در حال حاضر از این پرده ها در بسیاری از اماکن مسکونی، تجاری و اداری استفاده گردیده و نصب آن ها رایج شده است.

ویژگی های پرده شید :


 پرده های شید یک رو و شید دور رو از متریال کتان، پنبه، ابریشم و پلی استر تشکیل شده و به طور عمده طراحی و رنگ های آن ها از لحاظ بصری متنوع و چشم نواز می باشد.
 از این رو، نگرانی شما در زمینه همخوانی دکوراسیون و چیدمان خانه با پرده تان برطرف خواهد شد.
 پرده های شید از لحاظ تنظیم روشنایی نور و نیز نظافت بسیار ساده تر از دیگر پرده ها هستند.
 بدین خاطر پرده های شید طرفداران زیادی را پیدا کرده است.
 پرده های شید به تازگی وارد بازار نشده اند. مدل های قدیمی تر این نوع از پرده ها به صورت پارچه ای دور میله های چوبی موجود بودند که توانایی بالا و پائین رفتن را نیز داشتند. در واقع، پرده های شید همانند کرکره به دو جهت بالا و پائین حرکت می نمایند.مکان های استفاده از پرده شید :
 هم اکنون از پرده های شید در جای جای خانه ها به خصوص در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق های خواب و آشپزخانه استفاده زیادی می کنند.
 این پرده ها جایگزین پرده های پرلایه ای بوده که هزینه زیاد و وقت بسیاری برای دوختشان نیاز دارند.
 پرده های شید در مدل های متنوع نظیر شید رول، شید رومی، شید بالونی و... تولید شده اند که هر کدام از آن ها متناسب با فضا جلوه ای زیبا و باشکوه به دکوراسیون خانه می افزایند.
این پرده ها علاوه بر ظاهری پرجلوه امنیت یک مکان را حفظ می نمایند. زیرا که فوم پشت این نوع از پرده ها موجب گردیده تا نور عبور نکرده و دید از بیرون به فضای داخل خانه میسر نمی باشد. 
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰