پرده لوردراپه

 

   پرده لوردراپه همان محصولی است که ما به عنوان پرده یا کرکره ی عمودی می شناسیمش. مجموع عواملی همچون، هزینه ی پایین نصب، دوام و ماندگاری بالا، سادگی تعمیر و نگهداری و قابلیت انعطاف سبب شده تا پرده لوردراپه در زمره ی محبوب ترین ها قرار گیرد. جالب است بدانید همین الان، اگر بازار را بررسی کنیم، بیش از هزار نوع طرح و نقش برای این پرده یافت خواهد شد. با ما همراه باشید تا دقیق تر پرده لوردراپه و ظرفیت این گونه را در فضای داخلی بررسی کنیم.

پرده لوردراپه

موارد استفاده پرده های لوردراپه

 

   پرده های لوردراپه را می توان در هر فضایی به کار بست اما، آن ها بیشتر در موارد زیر کارکرد مناسبی از خود نشان می دهند؛
 •محیط های کوچک؛ پرده های لوردراپه در قاب یا چهارچوب پنجره قرار می گیرند. این امر به معنی ذخیره ی فضا برای باقی مصارف است.
 •فضاهای اداری؛ به خصوص امروز که تاکید بر ایجاد فضای شفاف برای کسب و کار است، می توان به عنوان پارتیشن از این پرده ها بهره برد.
 •آشپزخانه ها؛ پنجره و پرده آشپزخانه به دلیل حضور روغن و غیره مستعد خرابی و کثیفی است. پرده لوردراپه این امکان را به شما می دهد تا در زمان آشپزی کاملا جمعش کنید و در باقی زمان ها، آن را به صورت معمول استفاده کنید.

لوردراپه های تصویری

 

پرده های لوردراپه این قابلیت را دارند تا منقش به طرح های گرافیکی شده و فضای داخلی را رنگ و لعابی جذاب ببخشند. در مجموع اگر بخواهیم برای این پرده ها چند ویژگی برجسته برشماریم کار به شکل زیر پیش می رود؛
•پرده های لوردراپه می توانند به راحتی شست و شو شوند و بدون مشکل تا سال های دراز به کار گرفته شوند؛
•تقریبا هر طرح گرافیکی، متناسب با هر فضایی قابلیت چاپ روی پرده های لردراپه را دارد؛
•نسبت به سایر پرده های از جمله پرده شید موجود در بازار، لوردراپه ها بهترین انتخاب ممکن محسوب می شوند.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰