لوردراپه تصویری چیست ؟ 

لوردراپه تصویری یا پرده کرکره عمودی پرده های تصویری است که امکان درج تصاویر برای آذین بندی محیط را دارند. در لوردراپه تصویری تیغه هایی از جنس کاغذ پی وی سی یا سولیت در کنار هم قرار گرفته و ریل آلومینیومی برای نگه داشتن و باز و بسته شدن آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

لوردراپه تصویری چیست و ویژگی های آن

لوردراپه تصویری امکان درج تصاویر با نقش ها و طرح های مختلف را دارد. در لوردراپه تصویر بر روی تیغه های مختلف حک شده و این تیغه ها با کنار هم قرار گرفتن تصویر و نمای کلی را نشان می دهد.

لوردراپه تصویری دارای کیفیت مناسب بوده بطوریکه در مقابل تابش نور تغییر رنگ نمی دهد و دارای مقاومت در برابر رطوبت می باشد. این پرده ها را براحتی حتی می توان شست و شو کرد بدون آنکه تغییر رنگ دهند.

پرده لوردراپه تصویری و انواع طرح های چاپی


امکان درج تصاویر با تنوع رنگ و طرح متنوع در پرده های لوردراپه تصویری وجود دارد. این پرده ها را می توان در کوتاه ترین زمان ممکن نصب کرد زیرا زمان نصب کوتاهی دارند. در پرده لوردراپه تصویری می توان طرح ها و نقش های مختلف را برای فضاهای مختلف ایجاد کرد. امکان درج تصاویر به صورت یکرو و دورو در پرده های لوردراپه تصویری وجود دارد.

انواع لوردراپه تصویری

پرده های لوردراپه در انواع ساده و طرحدار و تصویر و لوردراپه مورب عرضه می شود که پرده لوردراپه تصویری بسیار جذاب است. تنوع بالای پرده های لوردراپه امکان استفاده برای موارد مختلف را فراهم ساخته است. این پرده ها قابلیت تنظیم نور محیط را دارند

امکان چاپ پرده های لوردراپه در طرح های مختلف گلدار، طرح چوب و تصویری و ... وجود دارد. قابلیت ست کردن با دکوراسیون داخلی از ویژگی های لوردراپه تصویری است.

لوردراپه تصویری و قیمت آنبه خوبی با لوردراپه تصویری می توان دکوراسیون و زیبایی محیط را افزایش داد. لوردراپه تصویری قیمت مناسب داشته و برای آذین بندی محیط بسیار مناسب است.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰