چاپ کاغذ دیواری تصویری

کاغذ دیواری تصویری، یکی از انواع چاپ کاغذ دیواری است، که در آن تصویر و طرح دلخواه و متناسب با نظر و سلیقه مشتری چاپ می شود. کاغذ دیواری تصویری دارای طرح و تصویر دلخواه متناسب با کاربری های مختلف در مکان های مختلف است.

کاغذ دیواری تصویری و انواع طرح های آن


جهت چاپ کاغذ دیواری، طرح ها و تصاویر مختلف وجود دارد که بنا به شرایط و موقعیت و متناسب با فضا و دکوراسیون متفاوت است. به عنوان مثال کاغذ دیواری تصویری مورد استفاده برای اتاق کودک و یا محیط مهد کودک و محیط های کودکانه بایستی متناسب با کودکان باشد و از درج تصاویر شاد و چشم نواز برای کودکان استفاده کرد. استفاده از درج تصاویر شخصیت های کارتونی و درج تصاویر مربوط به حیوانات و جنگل و ... برای این دسته از مخاطبان توصیه می شود. جهت محیط های آموزشی نیز از تصاویر آموزشی می توان استفاده کرد. در کل تصاویر متناسب با گروه سنی و بسته به محیط های مختلف متفاوت است. تصاویر در محیط های فرهنگی و یا رسمی و اداری متفاوت است و نیازمند استفاده از اصول طراحی است.

کاغذ دیواری تصویری و ویژگی های آن


تصاویر مورد استفاده در کاغذ دیواری متناسب با ابعاد و سایز دیوار انجام می شود. امکان چاپ کاغذ دیواری به صورت سه بعدی وجود دارد که امکان درج تصاویر به صورت سه بعدی در این نوع چاپ کاغذ دیواری وجود دارد. تصاویر چاپ شده به صورت سه بعدی باعث جذابیت بیشتر محیط شده و بر اثر بخشی بیشتر و همراه شدن بیشتر مخاطب با محیط تاثیر فراوان دارد.

امکان درج تصاویر مختلف با سایز مختلف و متناسب با محیط ها و سلیقه های مختلف وجود دارد. بعد از چاپ کاغذ دیواری و نصب آن توسط نصاب کاغذ دیواری محیط دلخواه برای مخاطب ایجاد می شود. در چاپ موفق کاغذ دیواری کیفیت چاپی هم بایستی در نظر گرفته شود و چاپ با کیفیت ایجاد شود تا هم کیفیت طرح بالا شود و زیبایی بیشتری داشته باشد و هم طول عمر استفاده از کاغذ دیواری بیشتر باشد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰