چاپ کاغذ دیواری در انواع رنگ ها و طرح ها امکان پذیر است. امکان درج تصاویر و طرح های مختلف در چاپ کاغذ دیواری در سایزهای مختلف و متناسب با فضاهای مختلف وجود دارد. چاپ کاغذ دیواری و نصب آن امروزه در طراحی دکوراسیون نقش اساسی دارد. با چاپ کاغذ دیواری می توان فضایی زیبا برای زندگی و فعالیت های مختلف فراهم کرد.


ویژگی های چاپ کاغذ دیواری


 

چاپ کاغذ دیواری روی کاغذ مخصوص انجام می شود. درج و چاپ کاغذ دیواری روی کاغذ نامناسب باعث ایجاد مشکلات برای استفاده کنندگان می شود. نصب نامناسب و عمر کوتاه مدت چاپ کاغذ دیواری از نتایج کاغذ دیواری بی کیفیت است. با درج تصاویر و رنگ های متنوع در چاپ کاغذ دیواری طول عمر کاغذ دیواری بالا بوده و زیبایی محیط بیشتر می شود.

 

چاپ کاغذ دیواری در انواع طرح ها


 

امکان چاپ کاغذ دیواری در انواع طرح ها و ایجاد کاغذ دیواری در کاربری های مختلف وجود دارد. ایجاد و چاپ کاغذ دیواری متناسب با گروه های سنی مختلف با درج طرح های مختلف وجود دارد. ایجاد طرح های شاد و یا طرح بسیار رسمی از قابلیت های چاپ کاغذ دیواری است. طرح چاپ کاغذ دیواری متناسب با فضا و درخواست و سلیقه مخاطب انجام می شود.

 

چاپ کاغذ دیواری و انواع آن


 

از ویژگی های و خصوصیات چاپ کاغذ دیواری امکان ایجاد نوع ها و طرح های مختلف چاپی در چاپ کاغذ دیواری است. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی یکی از نمونه های زیبا کاغذ دیواری است که ایجاد فضای سه بعدی را برای مخاطبان بازسازی می کند. تصاویر در چاپ کاغذ دیواری به صورت سه بعدی طراحی شده اند. چاپ کاغذ دیواری تصویری و امکان درج تصاویر مختلف نوع دیگری از کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری پوستری هم نوع دیگری از کاغذ دیواری است.

 

نحوه نصب چاپ کاغذ دیواری


 

نصب چاپ کاغذ دیواری بایستی توسط نصاب صورت گیرد و ابتدا قبل از نصب از لحاظ کیفیت و سالم بودن بررسی شود، سپس اقدام به نصب کاغذ دیواری کرد. بایستی در هنگام نصب اور لب های روی کار برش زده شود و بعد نصب کاغذ تمیز شود.


 


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰