کاغذ دیواری پوستری سه بعدی 

 امکان درج تصاویر و طرح های مختلف روی کاغذ دیواری از مزایای کاغذ دیواری است که کاغذ دیواری پوستری را به وجود آورده است. کاغذ دیواری سه بعدی پوستری یکی از بهترین نوع کاغذ دیواری است که خصوصا برای دکوراسیون بسیار مناسب است.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

 

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی به سبب ایجاد فضای سه بعدی در ایجاد فضای مناسب برای افراد بسیار تاثیرگذار است و فضای طبیعی و مناسب را برای استفاده کنندگان ایجاد می کند.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی قیمت

 

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی دارای قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری ساده و بدون طرح است ولی کیفیت و زیبایی منحصر به فردی را بریا محیط ایجاد می کند. کیفیت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی بالاست و دارای طول عمر بالا بوده و از عمر بالایی برخوردار است.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی و نکات آن

 

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی فضای طبیعی را برای استفاده کنندگان ایجاد می کند. طرح و تصویر کاغذ دیواری پوستری سه بعدی نباید به مرور زمان دچار رنگ پریدگی شود و بایستی  دارای ثبات رنگ و طرح باشد. بعد از چاپ کاغذ دیواری پوستری سه بعدی توسط دستگاه چاپ کاغذ دیواری نصب بایستی به صورت دقیق انجام شود و با نصب مناسب فضا با دکوراسیون مناسب را برای استفاده کنندگان فراهم کرد.

گروه پارادایس آمادگی چاپ انواع کاغذ دیواری در طرح ها و نقش های مختلف و بالاترین کیفیت ممکن و در سریعترین زمان ممکن را دارد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰