قیمت چاپ کاغذ دیواری

قیمت چاپ کاغذ دیواری نسبت به سایر روشهای تزیین دکوراسیون روشی ارزان است. قیمت چاپ کاغذ دیواری متناسب با نوع کاغذ دیواری و بسته به مدل و طرح کاغذ دیواری است.

قیمت چاپ کاغذ دیواری و انواع کاغذ دیواری

 

در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری یکی از عوامل اصلی نوع کاغذ دیواری است. در کل کاغذ دیواری ساده و بدون طرح دارای قیمت چاپ کاغذ دیواری کمتری است. این درحالی استفاده از چاپ کاغذ دیواری تصویری و کاغذ دیواری پوستری به سبب طرح و مدل استفاده در آن قیمت چاپ کاغذ دیواری متفاوتی نسبت به کاغذ دیواری ساده و بدون طرح دارد.
نوع جدید و مدرن کاغذ دیواری، چاپ کاغذ دیواری سه بعدی است که فضای سه بعدی را در محیط بازسازی می کند. این نوع کاغذ دیواری دارای چاپ خاص و قیمتچاپ کاغذ دیواری سفارشی مختص به خود است. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی نیازمند دستگاه های خاص برای چاپ است.

قیمت چاپ کاغذ دیواری

قیمت چاپ کاغذ دیواری و علل تاثیرگذار بر آن

 

در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری علل مختلفی تاثیرگذار است که نوع دستگاه چاپ برای چاپ های مختلف یکی از آنها است. به عنوان مثال دستگاه چاپ کاغذ دیواری سه بعدی شرایط خاص خود را دارد. مدت زمان تحویل کاغذ دیواری یکی دیگر از عوامل است. کاغذ دیواری سفارشی نیز قیمت خاص خود را دارد. کیفیت و جنس کاغذ مورد استفاده نیز در قیمت چاپ کاغذ دیواری تاثیرگذار است و بسیار مهم است. کیفیت و جنس بهتر کاغذ دیواری باعث طولانی تر شدن عمر و ماندگاری کاغذ دیواری مورد استفاده می شود.

گروه پارادایس با تکیه بر پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن اقدام به طراحی و چاپ کاغذ دیواری در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰