طرح های جدید کاغذ دیواری

طرحهای جدید کاغذ دیواری در گروه چاپ کاغذ دیواری پارادایس ارایه می شود. طرحهای جدید کاغذ دیواری متناسب با دکوراسیون و مد روز می باشد ودر زیباسازی دکوراسیون و محیط نقش بسزایی را بازی می کند.

طرح های جدید کاغذ دیواری متناسب با دکوراسیون

 

طرحهای جدید کاغذ دیواری متناسب با دکوراسیون روز می باشد و برای طرح های جدید و زیبا می توان با مراجعه به آلبوم چاپ کاغذ دیواری سفارشی یا استفاده از کاغذ دیواری سفارشی اقدام به انتخاب کاغذ دیواری متناسب با دکوراسیون دلخواهتان بپردازید.

طرحهای جدید کاغذ دیواری

انواع طرح های جدید کاغذ دیواری

 

با پیشرفت فناوری چاپ کاغذ دیواری طرح ها و مدل های جدیدی برای کاغذ دیواری وارد بازار شده است. امروزه برخلاف کاغذ دیواری های ساده می توان از درج تصاویر بر روی کاغذ دیواری استفاده کرد. به کاغذ دیواری مذکور کاغذ دیواری تصویری گویند. حال درج تصاویر متناسب با مخاطبان خاص افراد انجام می شود. نوع خاصی از کاغذ دیواری های تصویری که از جدیدترین نوع کاغذ دیواری محسوب می شود. کاغذ دیواری تصویری سه بعدی است که در آن تصویر به صورت سه بعدی درج شده و فضای سه بعدی برای مخاطب فراهم می شود. چاپ کاغذ دیواری سه بعدی نیازمند تجهیزات مخصوص خود است و فرایند چاپی متفاوتی دارد.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

 

در بین کاغذ دیواری ها و انواع آن تفاوت هایی وجود دارد که مشتریان خاص خود را دارند. کاغذ دیواری های ساده از دیرباز مورد استفاده فراوان قرار گرفته است ولی با گسترش فناوری چاپ استفاده از کاغذ دیواری های تصویری استفاده فراوان پیدا کرده است. از کاغذ دیواری های تصویری ، کاغذ دیواری سه بعدی دسته نوین در چاپ کاغذ دیواری محسوب می شود. تصاویر مورد استفاده در چاپ کاغذ دیواری می تواند طرح های ایرانی و خارجی و با کیفیت و طرح های مختلف ساده ، شیک، خارجی، ایرانی و.... باشد.

گروه پارادایس توانایی چاپ کاغذ دیواری با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن را دارد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰