کاغذ دیواری  سه بعدی یکی از بهترین و مناسب ترین چاپ کاغذ دیواری محسوب می شود. کاغذ دیواری تصویری سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی برای مخاطبان تصاویر منحصر به فردی را ایجاد می کند.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری تصویری سه بعدی یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین نوع کاغذ دیواری است. امکان درج تصاویر مختلف متناسب با محیط های مختلف و با توجه به سه بعدی بودن امکان و امتیاز ممتازی است که کاغذ دیواری تصویری سه بعدی این امتیاز را دارد. امکان درج تصاویر طبیعت در کاغذ دیواری تصویر طبیعت و شخصیت های مختلف کارتونی و درج لوگوها و آرم ها ویژگی منحصر به فرد کاغذ دیواری تصویری سه بعدی است.


کاغذ دیواری  سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

سه بعدی بودن امتیاز ویژه ای برای کاغذ دیواری تصویری است که نیازمند تجهیزات خاص چاپی و استفاده از دستگاه های چاپ کاغذ دیواری سه بعدی است. بنابراین نیازمند بودن به تجهیزات خاص باعث افزایش قیمت چاپ کاغذ دیواری تصویری سه بعدی شده است. برای رسیدن به رزولیشن بالا و کیفیت چاپ بالا نیاز به استفاده از تجهیزات چاپی دقیق و مناسب است.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

با داشتن دستگاه های خاص چاپ سه بعدی تنها نساز به انتخاب تصویر است که می توان جهت راهنمایی مخاطبان از آلبوم چاپ کاغذ دیواری سفارشی و طرح های از پیش تعیین شده آن استفاده کرد و یا می توان طرحی جدا و سفارشی را برای چاپ انتخاب کرد. گروه پارادایس آمادگی چاپ کاغذ دیواری سفارشی در انواع طرح و مدل در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن را دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت پارادایس مراجعه نمایید. 

  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰