قیمت لوردراپه تصویری لوردراپه ارزان

قیمت لوردراپه تصویری با قیمت مناسب و با بالاترین کیفیت ممکن در گروه پارادایس انجام می شود. قیمت لوردراپه تصویری مناسب بوده و تصاویری زیبا برای محیط همراه با کاربری های کامل لوردراپه فراهم می شود.

قیمت لوردراپه تصویری فتودراپه

 

به لوردراپه تصویری فتودراپه نیز گفته می شود. در لوردراپه تصویری ، تصویر کلی از کنار هم قرار گرفتن رول ها در کنار هم تصویر کلی برای محیط فراهم می شود. انتخاب تصویر و طرح برای چاپ لوردراپه متناسب با سلیقه مشتری صورت گرفته و تصاویر با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و آلبوم تصاویر انجام می شود.

قیمت لوردراپه تصویری

قیمت لوردراپه تصویری ارزان

 

قیمت لوردراپه تصویری در مقایسه با انواع دیگر لوردراپه تفاوت دارد و آن بخاطر چاپ صورت گرفته روی لوردراپه است. لوردراپه تصویری با چاپی ماندگار تصاویر زیبا را برای محیط فراهم می کند.

انواع لوردراپه و لوردراپه تصویری

 

لوردراپه در محیط های مختلف استفاده می شود و لوردراپه تصویری با ایجاد پرده های تصویری مناسب برای محیط ها علاوه بر ایفای نقش لوردراپه محیطی زیبا را برای مخاطبان ایجاد می کند. امروزه توجه به دکوراسیون و زیباسازی آن باعث شده مراجعه جهت استفاده از پرده های تصویری افزایش یابد. ایجاد طرح ها و نقش ها متناسب با دکوراسیون و ست کردن با دکوراسیون از مزایای لوردراپه تصویری است.

لوردراپه تصویری طرح های مختلف را با طرح های مختلف مثل طرح های جناغی، ترمه، طرح چوپ و ... را می تواند شامل شود. در لوردراپه تصویری امکان درج لوگو و تصاویر مختلف وجود دارد.


  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰