فروش لوردراپه تصویری

فروش لوردراپه تصویری

فروش لوردراپه تصویری در گروه چاپ کاغذ دیواری پارادیس در بالاترین کیفیت امکان پذیر است. لوردراپه تصویری از تعدادی ریل آلومینیومی به طور منظم تشکیل شده است که پرده ها با نظم در کنار هم قرار گرفته و نقش و طرح زیبا را فراهم می کند.

فروش لوردراپه تصویری و مزایای آن

یکی از مزایای فروش لوردراپه تصویری قیمت پایین آن است که فضای مناسبی را برای محیط های مختلف فراهم می نماید. لوردراپه تصویری قابلیت ایجاد طرح ها و نقش ها مختلف با تنوع رنگی و زیبایی خاص را دارد. لوردراپه تصویری را می توان سریع نصب نمود و دارای عمر طولانی است.

ویژگی های لوردراپه تصویری

امکان درج طرح های مختلف در لوردراپه تصویری اعم از طرح های گلدار ، جناغی ، ترمه ، طرح چوپ و ... وجود دارد که تعداد این طرح های مورد استفاده بسیار زیاد است و تنوع طرح از مزایای لوردراپه تصویری محسوب می شود. به لوردراپه تصویری فتودراپه هم گویند که اماکن درج تصاویر و لوگوها بر روی آن وجود دارد.

لوردراپه تصویری و کاربرد آن

امکان استفاده از لوردراپه تصویری در اماکن مختلف جهت زیبا سازی وجود دارد. استفاده در محیط ها پذیرایی گرفته تا محیز ها متناسب برای کودکان و نوجوانان نظیر مهد های کودک یا اتاق کودک از جمله کاربردهای لوردراپه تصویری می باشد. لوردراپه تصویری دارای چاپ با کیفیت بوده و تصویر به مرور زمان کیفیتش را از دست نمی دهد. با لوردراپه تصویری محیط کاری و منزل تان را آذین بندی کنید.

 021-77524540-2