همه چیز درباره ی لوردراپه تصویری  

 لوردراپه تصویری

اگر قصد دارید برای منزل خود پرده عمودی تهیه کنید (یا هر نوع پرده ای)، شاید بهتر باشد پس از کمی درنگ و شناخت بیشتر پدیده ای به نام لوردراپه تصویری، تصمیم نهایی خود را بسازید. لوردراپه تصویری یکی دیگر از محصولات پیشرفت تکنولوژی چاپ است که به کمک طراحی دکوراسیون داخلی آمده و سطح زندگی انسان های عصر مدرن را ارتقا بخشیده است. در این نوشته ما را همراهی کنید تا بهتر و بیشتر با لوردراپه تصویری آشنا شویم.

لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری چیست؟

 

لوردراپه نوعی پرده ی عمودی است که از یک طرف نقش، طرح یا پوستری خاص را نمایش می دهد و در طرف دیگر، شکل و شمایل پرده های معمولی را دارد. کارکرد و مزیت اصلی لوردراپه تصویری نمایش رسمی منزل شما از بیرون (همه ی ما پرده  را به عنوان پوشش خارجی و تزیین داخلی استفاده می کنیم) و ایجاد فضای دوست داشتنی خصوصی در درون است. فرض کنید دوست دارید اتاق فرزند شما تصاویر شخصیت های کارتونی را نمایش دهد، اما از بیرون، نمای آن اتاق با سایر اتاق های ساختمان تفاوتی نداشته باشد، راه چاره رفتن سراغ چاپ لورداپه های تصویری است.

ویژگی های منحصر به فرد لوردراپه

 

آن چه دربالا به عنوان معرفی لوردرپه های تصویری ارائه شد، عمومی ترین شکل چاپ این گونه های منحصر به فرد و ویژه بود. به بیان دقیق تر، لوردراپه ها می توانند امکانات زیر را در اختیار یک دکوراسیون داخلی قرار دهند؛
 •یک رو چاپ شوند (عمومی ترین حالت ممکن، یک طرف نقش پرده ی معمولی و طرف دیگر طرح سفارش شده)؛
•دو رو باشند (هر دو طرف منقش به طرح یا طرح های سفارشی)؛
•از یک طرف دید داشته باشند (در این حالت لوردراپه عملکردی همچون شیشه سکوریت خواهد داشت)؛
•از هر دو طرف دید داشته باشند (در این حالت هر دو طرف طرح دارند و از هر طرف، فضای پشت لوردراپه دیده می شود).
و در آخر باید اشاره کرد که این پرده ها در برابر آفتاب مقاومت دارند و قابل شست و شو می باشند. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این محصولات، ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و پاردایس دات کام مشتاق همکلامی با شما هستیم.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰