پوستر دیواریبه خاطر دارید در کودکی پوستری را خریداری می کردیم و با ذوق و شوق به دیوار اتاق می چسباندیم؟ حالا این امکان فراهم شده تا با استفاده از چاپ پوستر دیواری، به طور رسمی، شیک و زیبا، هر قسمت از منزل خود را به این شکل درآوریم. اگر مخاطب چاپ کوثر، اسپیس سازان و یا پاردایس دات کام بوده باشید، به خوبی ارتباط و همکاری تنگاتنگ چاپ، گرافیک و طراحی دکوراسیون داخلی را مشاهده کرده اید. این متن هم به یکی دیگر از محصولات این ادغام – پوستر دیواری- می پردازد. با ما همراه باشید.
پوستری را در نظر آورید که می تواند به صورت پانلی (قطعات کوچک) و یا کامل و سرتاسری، به شکل کاغذ دیواری، سطوح مورد علاقه ی شما را بپوشاند. این چاپ را پوستر دیواری می نامند. اما، نکته ی مهم درباره ی انتخاب پوستر دیواری، رنگ و طرح آن است. از آن جا که ساختار گرافیکی کار باید با محیط و دکوراسیون شما همخوان باشد، توصیه می کنیم قبل از سفارش، نکات فنی زیر درباره ی چاپ پوستر دیواری را مطالعه فرمایید.

ایجاد فضایی شاداب با پوستر دیواری

 

اگر هدف شما ایجاد شادابی و قدرت و انرژی است، قبل از طرح پوستر دیواری، به رنگ هایی که در آن استفاده شده دقت کنید. به بیان دقیق تر، این رنگ است که چشم را خیره می کند و انرژی طرح را به مخاطب منتقل می سازد. به عنوان مثال، تصویر زیر را نگاه کنید؛

پوستر دیواری

   برای کارهای مینیمال سراغ سیاه و سفید بروید


اگر دکوراسیون های مینیمال را می پسندید، سراغ رنگ و طرح سیاه و سفید بروید. شبیه آن چه در تصاویر زیر نمایش داده شده است. 


 چاپ پوستر دیواری


  

در پوستر دیواری عکس و طرح را ترکیب کنید

 

چه پوستر دیواری و طرح کاغذ دیواری دیگر به این منظور صورت می گیرند که فضا را رویایی تر و دلنشین تر سازند. اگر با این گزاره موافق هستید توصیه می کنیم سراغ چاپ پوسترهایی شبیه کار زیر بروید.

انواع پوستر دیواری

 امیدواریم این نوشته توانسته باشد بخشی از سوالات شما درباره ی چاپ پوستر دیواری را پاسخ دهد. در هر صورت، بدانید ما در چاپ کوثر، اسپیس سازان و البته پاردایس دات کام آماده ی سرویس دهی به شما هستیم، درنگ نکنید و درباره ی سوالات و دغدغه های ذهنی خود با ما تماس بگیرید.
  (۰۲۱) ۹۱۰۱۴۰۰۰